ПРО КОМПАНІЮПОСЛУГИКОНТАКТИВІДГУКИ
067 581 14 60

Чорно-біле весілля

Нескінченний потік деталей, кожній із яких ми приділяли величезну увагу. Листування між нареченою, фотографом і флористом по кілька десятків листів на добу. Перемовини між Києвом і Стамбулом, пошук «сріблястих» солодощів для кенді-бару та чорних рослин для букетів, закупівля та виготовлення декору в Україні та Туреччині. Саме такою була підготовка до чорно-білого весілля Фатіха та Олександри.
Але це не перелік випробувань для нашої команди, а спогади про казку, в яку ми занурилися завдяки справжньому коханню двох чудових людей.

Місяці підготовки та грандіозний фінал — все це було заради свята казкової пари, з витонченим смаком, що цілковито нам довірилася.
Оскільки Фатіх і Олександра обоє — талановиті архітектори, – вимоги до естетичної складової весілля були вкрай високі. Підготовка мала бути проведена якнайретельніше, а результат — стати бездоганним.
Навіть така «незначуща» деталь, як чорні ягоди в квіткових прикрасах, для цього святкування розглядалися і підбиралися окремо; наречена зупинилася на трьох сортах, що їх замовляли в Нідерландах і збирали у Києві на Андріївському узвозі. Враховуючи усе це, ми були щасливі наступного дня після святкування почути, що було втілено весілля мрії молодят.

Сміливий вибір пари на користь чорного, сірого и жовтого кольорів на своєму весіллі повністю себе виправдав. Оформлення у цій кольоровій гамі підкреслило смак, притаманний нареченим, а також ідеально вписалося в стильний інтер’єр ресторану «Адвокат». Вишукані відтінки надали усьому святкуванню особливого шику, який ще більше «заграли» у світлі свічок і в обрамленні дзеркал.

Фото — Фурка Іщук-Пальцева.