ПРО КОМПАНІЮПОСЛУГИКОНТАКТИВІДГУКИ

Про компанію

Студія флористики та декору «Лесофея» вже понад 9 років пропонує послуги зі створення оригінальних букетів і композицій, вишуканого дизайну весіль, свят і офіційних заходів, стильного оформлення приміщень.

У «Лісової феї» ви помітите щиру зацікавленість мріями і побажаннями клієнтів, високі стандарти роботи й використання виключно свіжих квітів, увагу до кожної «дрібнички» в оформленні та завжди неповторний дизайн кожної локації.

Співробітники студії навчалися у кращих флористів світу та є переможцями українських і міжнародних конкурсів з флористики та дизайну. Високий рівень флористичної майстерності й всебічна освіта дозволяють нам створювати ефектні роботи навіть із польових та сезонних квітів.

Ми любимо вимогливих клієнтів і вміємо створювати технічно складні роботи, за бажанням замовника підбираємо запашні та рідкісні квіти, колоски і ягоди. Такий підхід надає особливого шарму заходам, до яких долучається «Лесофея», є запорукою затишної атмосфери і надовго лишається у спогадах всіх учасників свята.

Серед наших клієнтів, окрім компаній та приватних осіб, є такі бренди: LG, L'Oréal, Carlsberg Group, Nokian.

Більше про нас дізнатися можна на сторінці facebook.com/lesofeya.

Послуги

Контакти

Телефон: 067 581 14 60

e-mail: lesofeya@gmail.com